Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

20230122 160857Gamtoje kvepia alyvos, žydi morka, sirpsta avietės ir tyliai siūbuoja dažniausiai, rodos, nė nepastebimos pievų ar pakelės žolės. Retai į jas įsižiūrime, nebent žolelė gydomųjų galių turi. O kaip jų neturės, ant plyno lauko iškentusi ir šaltį, ir sniegą. Kai naudinga – tada jau ir ji verta mūsų dėmesio. Skiname, džioviname, bet ar pasigrožime tuo smulkučiu žiedeliu. Apie gyvenimą ir apie žmogų kalba žolynai – sustok, pasilenk ir iš jų mokykis buvimo. Sukamės amžinuoju gamtos ratu.
Girėnuose popietė "Prie arbatos". Su žolynų paslaptimis apie augalų gydomąsias savybes ir jų vartojimą mus supažindino mūsų bendruomenės narė Kristina Mockaitienė, kurią drąsiai galime vadinti žolininke. Išgirdome labai daug naudingos informacijos apie kiekvieną augalą. Sužinojome, kad kiekvienas augalėlis turi vienokių, ar kitokių gydomųjų savybių. Akimirksniu prabėgo laikas prie karštos žolelių arbatos puodelio. Nuoširdžiai ir šiltai pabendravome, pasidalinome žiniomis vieni su kitais.

Irena Sakalauskienė, Girėnų BC pirmininkė

20230122 160847 20230122 153127

Joomla templates by a4joomla