Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

20230219 150812Valstybė turi savo pamatą. Jį sudaro mūsų kalba, tradicijos, žmogus. Be trečiojo dėmens - žmogaus - nebus nei pirmo, nei antro pamato akmens, nebus ir pačios valstybės. Tad džiugu, kad švęsdami Valstybės atkūrimo dieną į Liepalotų bendruomenės centrą susirinkome pasiklausyti muzikos, eilėraščių ir Šakių rajono kalendoriaus pristatymo.
Šiame kalendoriuje, kaip visuomet, rasime gražių istorijų apie Liepalotų krašto žmones. Skaitykime: žodžio bendrystės, širdžių artumos ir kalbėjimo, tieskime prisiminimų tiltus tarp tų, kurių jau nėra, ir tų, kurie šalia.
Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skambėjo Tautiška giesmė, sveikinimo žodį tarė Lukšių seniūnas. Kalendoriaus takais vedžiojo Šakių viešosios bibliotekos kūrėjų grupė: Lina Eringienė, Onutė Jasinskienė, Irena Plaušinaitytė primindamos visiems iš čia kilusias asmenybes, jų darbus, Liepalotams svarbias istorines asmenybes. Gėlių žiedais padėkota svečiams: už žodžio ir muzikos garsų dermę Linai Bakaitienei, Violetai Bosaitei.

Stasė Kepalavičienė, BC „Tėviškė“

 

 

Joomla templates by a4joomla