Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

330996971 1199042620985178 9060822162589872003 nSportinis gyvenimas Girėnuose gana aktyvus. Krepšinis, futbolas, stalo tenisas, šachmatai ir šaškės, bėgimo ir estafečių rungtys… Girėnų bendruomenės centro aktyvas įsitikinęs: varžybos, turnyrai – ne tik geras būdas praleisti laisvalaikį, bet ir suburti kraštiečius sportininkus, kartu pažymėti svarbias šventes.
Vasario 16 d. girėniškiai, kaip ir kiekvienais metais, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną paminėjo tradiciškai. Girėnuose vyko šaškių turnyras, džiaugiamės, kad entuziastų gretos didėja, prisijungia ir jaunimas. Suaugusiųjų grupėje žaidė net dešimt žaidėjų. Šiemet nugalėtoju tapo A. Danielius, antra vieta atiteko V. Šakėnui, trečia vieta - A. Basčiui. Girėnų jaunimas, taip pat, neatsilieka nuo suaugusųjų, auga gausi pamaina. Jaunimo tarpe laimėtojas K. Zimnickas, antrą vietą užėmė I. Šimaitis, trečią vietą - M. Jakaitis. Nugalėtojai apdovanoti medaliais ir taurėmis. Kaip visuomet visi susėdo prie bendro vaišių stalo, dalinosi įspūdžiais, džiaugėsi apdovanojimais.
Vis labiau populiarėja stalo tenisininkų turnyras, kuris vyksta kasmet. Kovo 26 dieną girėniškiai gausiai susirinko į stalo teniso varžybas. Varžybose dalyvavo suaugusiųjų ir vaikų komandos. Taip pat netrūko palaikančiųjų bei sirgalių. Suaugusiųjų grupėje I-ąją vietą iškovojo D. Sperauskas, II-ąją- M. Jonuška ir III-ąją - A. Danielius. Vaikų grupėje I- oji vieta atiteko V. Mažeikai, II-oji vieta - B. Mažeikaitei, III-ają vietą laimėjo V. Maciukevičius. Po apdovanojimų vaišinomės gaspadinių išvirtu daržovių šiupiniu.
Šios sportinės veiklos skatina visus bendruomenės narius dar labiau susitelkti, ieškoti bendrų sprendimų ir darniai veikti, sveikiau, linksmiau gyventi ir nuoširdžiau bendrauti.