Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nr.1Piliečių dalyvavimas sprendimų priėmimo procesuose yra veiksmingas ir svarbus valstybės valdymui: jis skatina visuomenės ir vietos valdžios dialogą, padeda spręsti bendruomenės problemas ir kartu užtikrina, kad į piliečių nuomonę būtų atsižvelgta priimant sprendimus. Bendruomenės - tikras variklis, nes judėdamos savo viduje, jos judina ir tai, kas yra aplinkui jas. Visi žinome, kad vietos bendruomenės – tiltas tarp valdžios ir gyventojų.
Gegužės 16 d. Šakių BCA tarybos nariai susitiko su naujos kadencijos savivaldybės vicemeru Egidijumi Peleckiu. Susitikimo tikslas - susipažinti, aptarti rajono bendruomenių reikalus ir nustatyti bendravimo procedūras. Susitikimo metu aptarta Šakių rajono savivaldybės BO (bendruomeninių organizacijų) finansavimo veiklos kryptys ir veiklos sritys. Tvarkos aprašas numatomas patvirtinti savivaldybės tarybos posėdyje birželio mėnesį.
Buvo aptartos BCA kandidatų personalijos į savivaldybės komisijas ir pasiūlyti šie kandidatai: Mindaugo Kantauto į Antikorupcinę komisiją, Loretos Balsienės – į Etikos.
Vicemeras pristatė bendrystės tarp valdžios ir gyventojų planuojamas gaires. Artimiausiu metu numatomi susitikimai ir problemų sprendimo būdai atskirose seniūnijose.
Nepamirštas Šakių bendruomeniečių laukiantis tradicinis renginys – respublikinis bendruomenių sąskrydis Karklėje ir valdžios pagalba jam ruošiantis.
Pokalbis buvo dalykiškas ir viltingai nuteikiantis.

BCA informacija

Joomla templates by a4joomla