Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Voverių BCPrekybos tinklas „Maxima“ paskelbė, kad tarp jų konkurso „Mes – bendruomenė“ nugalėtojų yra Voverių bendruomenė „Jotija“ bei jų projektas „Šviesų alėja Voveriuose“.Voverių bendruomeniečiai iniciatyvą pristato taip:
„Voverių bendruomenės centras „Jotija“ įsikūręs Šakių rajone, šalia antro pagal dydį rajone, Voverių tvenkinio. Mūsų teritorija yra pakankamai dažnai lankoma vasaros metu dėl nuostabios gamtos, švaraus tvenkinio ir prižiūrimos, puoselėjamos teritorijos, o žiemą priverstinai lankomumas sumažėja dėl tamsios teritorijos, todėl projekto vizija yra apšviesti bendruomenės teritorijoje taką iki pavėsinės, kad būtų nesvarbu: tamsus paros laikas ar žiemos laikas, teritorijos lankytojui būtų visada šviesu ir jauku lankytis mūsų teritorijoje. Projekto pridėtinė vertė grindžiama, tuo, kad projekto metu, bus apšviesta teritorija, kuri prieinama visiems bendruomenės nariams bei mokiniams. Tai skatins bendruomeniškumą, turiningą laisvalaikio praleidimą, didins bendrą Voverių kaimo patrauklumą. Tamsiu paros metu, ypač žiemos metu, bendruomenės nariai ir vietiniai Voverių kaimo gyventojai galės drąsiai lankyti teritoriją, bus jaukus ir šviesus takas.“
Projektams įgyvendinti „Maxima“ skiria 120 tūkst. eurų.
Šis konkursas vyksta devintus metus. Šiemet jame dalyvavo daugiau kaip 200 nevyriausybinių ir ne pelno siekiančių organizacijų. Į antrąjį konkurso etapą patekusius projektus vertino iš „Maximos“ atstovų sudaryta komisija, buvo paskelbtas ir balsavimas internetu. Susumavus komisijos ir balsavimo internete balus, paaiškėjo, kurios idėjos šiemet yra finansuojamos. Skelbiama, kad projektą laimėjo Elektrėnų, Plungės, Švenčionių, Ukmergės, Rokiškio, Akmenės, Vilniaus, Utenos, Telšių, Skuodo, Šakių, Kretingos, Kauno bei Druskininkų miestų ir rajonų bendruomenės.
Skelbiama, kad bendruomenės savo projektus įgyvendins iki spalio 31 d. Kiekvienam jų realizuoti prekybos tinklas skirs iki 10 tūkst. eurų. Programos „Mes – bendruomenė“ lėšomis gali būti finansuojama iki 70 proc. visos projekto vertės.

BCA informacija

Joomla templates by a4joomla