Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

16.jpgBirželio 16-18 dienomis Karklėje (Klaipėdos rajonas) vyko kasmetinis kaimo bendruomenių sąskrydis „Žalias kursas“. Jame dalyvavo virš 60 Šakių rajono bendruomenių atstovų. Nors orai nelepino, bet visi dalyviai spinduliavo gera nuotaika ir noru pristatyti rajoną šalies bendruomeniečių visuomenei. Juk daugiametė patirtis šią šventę lankančius kolegas jau seniai įtikino, kad sąskrydyje reikia būti asmeniškai ir kiekvienam savo pajautomis patirti, koks reikšmingas šis bendrystės forumas: čia seniai pažįstamą bičiulį sutiksi ir pakalbinsi, čia naują pažintį užmegsi, čia smagiomis šventės pramogomis pasilepinsi ir daug naujovių sužinosi.
Šakiečiai, kaip ir visi kiti, įsirengė kiemelį, kuriame pristatė savo rajono bendruomenines organizacijas ir savo regiono vietos produktus. Už tai nuoširdus ačiū Meilutei Andriukaitienei (Kudirkos Naumiestis), Loretai Adomaitienei ( Kudirkos Naumiestis ), Laimai Mockevičienei (Naumiestiečių sambūris“), Irenai ir Jonui Sakalauskams (Girėnų BC), Alvyrai Janavičienei (Liepalotų BC ,,Tėviškė“), Irenai Kerušauskienei iš Paluobių už išvirtas ir po patalais atvežtas karštas šviežias bulves.
Šakių rajono bendruomenės ypač dėkoja savo rajono savivaldybės merui Raimundui Januševičiui už malonias lauktuves ir dalyvavimą šakiečių prisistatyme bei eisenoje pajūriu ir antros, labai reikalingos, palapinės „suveikimą.“ Daugiau merų, kurie būtų dalyvavę su savo bendruomenėmis sąskrydyje, nebuvo pastebėta.

Ačiū Kudirkos Naumiesčio sambūrio narei, režisūros specialistei Laimai Mockevičienei ir Paluobių aktoriams už prisistatymo metu suvaidintą pasaką „Trys paršeliai“. Jie pastatė tris namelius, kurie atitiko visas Europos žaliojo kurso direktyvas.
Dėkojame Laimai Gočiaruk už muzikinio fono šventei suteikimą ir skambias dainas.
Ačiū poetei naumiestietei Marijai Rastupkevičiūtei už dalyvavimą konkurse sukuriant ketureilį pagal nurodytus žodžius: žalias, jūra, tvarumas, jėga, bendruomenė.
Žalias pušynas, mėlyna jūra...
Šiandien Karklėj visi susibūrėm.
Esam atsparūs, lietus - ne bėda,
Bendruomenės mūsų - tvarumas, jėga!
Ačiū Aušrai Jankauskaitei ir jos komandai už dalyvavimą sporto rungtynėse bei geros nuotaikos palaikymą. Visų sąskrydžio dalyvių nuotaika buvo puiki. Susitikome, bendravome, kalbėjomės, diskutavome su kitų rajonų bendruomenių atstovais, dalinomės darbais, džiaugsmais ir rūpesčiais.
Nuoširdžiai dėkojame Girėnų, Kudirkos Naumiesčio „Santakos“, „Naumiestiečių sambūrio“ , Kriūkų, Paluobių, „Tėviškės“, Sudargo, Lepšių, Lukšių, Gelgaudiškio, Gerdžiūnų, Mikytų, Veršių bendruomenių nariams, kurie įdėjo daug širdies, atstovaudami Šakių kraštą.
Dėkojame visiems, visiems už bendrystę, už šypsenas, už gerą nuotaiką ir širdžių šilumą, kurią visi tikrai patyrėme! Todėl ačiū organizatoriams - Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungai ir VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūrai už puikią šventę! Už bendrystę ir bendruomeniškumą!

BCA taryba

 

 

Joomla templates by a4joomla