Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nr.222Norint dirbti bendruomenėje ir siekiant panaudoti jos išteklius įvairioms problemoms spręsti ar poreikiams patenkinti, svarbu turėti informaciją apie visas rajono bendruomenes ir jų veiklas. Šakių rajono bendruomenių centrų asociacijos taryba (BCA), iškilus kokioms nors problemoms, jas srendžia savo mini ar net maksi forumuose. Todėl liepos 13 d. toks forumas‒išva-žiuojamasis BCA tarybos posėdis ‒ susirinko Išdaguose. Posėdžio metu aptartas Šakių savivaldybės Bendruomeninių organizacijų rėmimo tvarkos aprašo projektas. Šis dokumentas svarstymui išsiuntinėtas visų bendruomenių centrų vadovams su prašymu BCA tarybai pateikti savo pastabas. Savo ruožtu BCA taryba, išnagrinėjusi ir apibendrinusi gautus rezultatus, numačiusi juos pateikti Bendruomeninių organizacijų tarybai (BOT).
Be to šiame bendruomeninių veiklų koordinavimo sambūryje aptartos 2023 m. pirmo pusmečio BCA atliktos veiklos ir numatyti antro pusmečio darbai. O jų lauka ir įdomių, ir reikšmingų: tai ir BCA jubiliejinis renginys, 2024 m. bendruomenių veiklų kalendoriaus leidyba, tradicinis fotonuotraukų konkursas „Bendruomeninių veiklų akimirkos“, metinė konferencija, aktyvių narių paskatinimui ‒ kelionė.
Į BCA narius vienbalsiai priimta bendruomenė „Slavikiečiai“ (pirmininkė Neringa Žilionienė).
Posėdžio metu, draugiškoje atmosferoje, priimti konstruktyvūs pasiūlymai ir numatytas kitas išvažiuojamasis posėdis į Slavikus.

BCA informacija

Nr2 Nr1 111

Joomla templates by a4joomla