Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

01Liepos 19 dieną Ritinių bendruomenės centre vyko smagus bendruomeniečių susibūrimas, kurio metu mūsų darbščiosios bendruomenės narės fermentavo žiemai juodųjų serbentų lapus. Jau nuo seno žinoma, kad arbata ne tik sušildo vėsų vakarą, bet ir puikiai atgaivina karštą vasaros dieną. Ji taip pat naudojama, kaip vaistas nuo įvairių ligų, ar profilaktinė priemonė: peršalus, sloguojant, esant virškinimo sutrikimams ir lėtai medžiagų apykaitai. Sužinojome, kad vasarą taip pat patariama gerti pipirmečių, citrininės katžolės, juodųjų serbentų lapų arbatas. Jų poveikis nėra aktyvus, tačiau jos puikiai ramina organizmą, pagerina virškinimą, tonizuoja.
Ne visada augalo poveikį galima paaiškinti vien chemine sudėtimi. Dažnai veikliosios medžiagos veikia ne tik mūsų gleivinę ar virškinimo traktą, bet ir viena kitą. Nenukrypstant nuo augalų temos turėjome ir įdomią viktoriną.
Šios popietės metu prisiminėme saugaus eismo taisykles.

Rita Rakauskienė, Ritinių BC pirmininkė

  

Joomla templates by a4joomla