Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

02Keturnaujienos bendruomenės centro aktyvui niekuomet netrūksta veiklos ir gerų minčių. Besiruošiant dalyvauti rajoninėje bendruomenių šventėje kilo idėja: pas save būtinai turime suorganizuoti šventę, skirtą Lietuvos Valstybės, Mindaugo karūnavimo dienai paminėti. Susirinkęs aktyvas tuoj pat pasiskirstė darbus. Dalė Kažemėkaitienė ėmėsi vadovauti vaikų piešinių konkursui „Karalius Mindaugas" , Rita Merčaitienė ir Vita Kazernovičienė- kurti iš gėlių Karaliaus Mindaugo „Karūną", o bendruomenietišką sriubą virti pasiryžo Julija Stanaitienė. Juk iš Zanavykų bankelio skirtos paramos įsigijome naują didelį puodą, tai jį ir nusprendėme išbandyti. Išties, labai skaniai sriuba pavyko. Muzikiniu šventės fonu rūpinosi renginių organizatorius Albinas Šlakaitis.

Jau Susirinkę šurmuliuojantys vaikai nekantriai laukė starto pradėti piešimą. Lauke susėdus už plataus stalo kūrybiniame procese „gimė" net 13 gražiausių dailininkų nuo 2 iki 16 metų darbų. Apdovanojimus gavo visi piešėjai, vaizdavę karalių su karūna, žirgu, kardu ar be jų, bet visi- kaip vieną didingiausių mūsų istorijos asmenybių.

Kol mažieji piešė, mūsų floristės pabaigė kurti savo kompoziciją: karaliaus karūną su trispalve vėliava greta jos. Likus keletui minučių iki himno giedojimo momento bendruomenės pirmininkė Aldona Narkūnienė pasveikino susirinkusius su Valstybės diena ir pakvietė visus susilieti savo balsais su visa Lietuva ir viso pasaulio lietuviais bendroje Lietuvos himno giesmėje. Po himno, tautiškumo dvasios įkvėpti, dar sudainavome "Kur lygūs laukai".

Pagerbę ne tik valstybės karalių Mindaugą, bet ir savo Mindaugus, prisivalgę bendruomenietiškos sriubos, dar ilgai vakarojom. Nors užsimiršti neleido rūpestis dėl pasiruošimo rytdienos bendruomenių dienai Panoviuose, bet žinojome, kad ir šiai šventei atsakingai pasiruošėme: komanda jau sukomplektuota", prisistatymo daina surepetuota, skrybėlaitės išpuoštos, beliks tik "Laimės šulinį" pabaigti suręsti vietoje, kad bevežant į Panovius nesubyrėtų.

Daugiau nuotraukų ČIA

Bendruomenės centro pirmininkė Aldona Narkūnienė

Keturnaujienos bendruomenės centro aktyvui niekuomet netrūksta veiklos ir gerų minčių. Besiruošiant dalyvauti rajoninėje bendruomenių šventėje kilo idėja: pas save būtinai turime suorganizuoti šventę, skirtą Lietuvos Valstybės, Mindaugo karūnavimo dienai paminėti. Susirinkęs aktyvas tuoj pat pasiskirstė darbus.  Dalė Kažemėkaitienė ėmėsi vadovauti vaikų piešinių konkursui „Karalius Mindaugas" , Rita Merčaitienė ir Vita Kazernovičienė-  kurti iš gėlių Karaliaus Mindaugo „Karūną", o bendruomenietišką sriubą virti pasiryžo Julija Stanaitienė. Juk iš Zanavykų bankelio skirtos paramos įsigijome naują didelį puodą, tai jį ir nusprendėme išbandyti. Išties, labai skaniai sriuba pavyko.  Muzikiniu šventės fonu  rūpinosi renginių organizatorius Albinas Šlakaitis.

Jau Susirinkę šurmuliuojantys vaikai  nekantriai laukė starto pradėti piešimą. Lauke susėdus už plataus stalo kūrybiniame procese „gimė“ net  13 gražiausių dailininkų nuo 2 iki 16 metų darbų.  Apdovanojimus gavo visi piešėjai, vaizdavę karalių su karūna, žirgu, kardu ar be jų, bet visi- kaip vieną didingiausių mūsų istorijos asmenybių.

Kol mažieji piešė,  mūsų floristės  pabaigė kurti savo kompoziciją: karaliaus karūną su trispalve vėliava greta jos.  Likus keletui minučių iki himno giedojimo momento bendruomenės pirmininkė Aldona Narkūnienė pasveikino  susirinkusius su Valstybės diena ir pakvietė visus susilieti savo balsais su visa Lietuva ir viso pasaulio lietuviais bendroje Lietuvos himno giesmėje. Po himno, tautiškumo dvasios įkvėpti, dar sudainavome "Kur lygūs laukai".

Pagerbę ne tik valstybės karalių Mindaugą, bet ir savo Mindaugus, prisivalgę bendruomenietiškos sriubos, dar ilgai vakarojom.  Nors užsimiršti neleido rūpestis dėl pasiruošimo  rytdienos bendruomenių dienai  Panoviuose, bet žinojome, kad ir šiai šventei atsakingai pasiruošėme: komanda jau sukomplektuota“,  prisistatymo  daina surepetuota, skrybėlaitės  išpuoštos, beliks tik "Laimės šulinį" pabaigti suręsti vietoje, kad bevežant į Panovius nesubyrėtų.

 

                                                            Bendruomenės centro pirmininkė Aldona Narkūnienė

 

Joomla templates by a4joomla