Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Kvietimas į renginįEsu Voverių bendruomenės centro "Jotija" pirmininkė ir noriu visus pakviesti dalyvauti "Šakių rajono bendruomenių sąskrydyje 2024", kuris vyks Voverių bendruomenės centro "Jotija" teritorijoje. Pridedu dienotvarkę ir noriu pasakyti, kad organizuodami šį renginį siekiame sustiprinti bendruomenių draugystę ir bendrystę, tad visi esate laukiami, net ir tie, kurie nėra bendruomenės nariai, bet aktyviai prisideda prie šios veiklos.
Informuoju, kad nebus jokio plano kur statyti automobilius ir palapines, turime didžiulę teritoriją, kurioje tikrai tilpsime visi. Pasiruoškite taip, kaip važiuotumėte į gamtą, prie ežero. Apsirenkite laisvus rūbus, pasiimkite iškylai reikalingus daiktus.
Programoje numatytos dvi projektinės veiklos, tai "Žaiskime badmintoną Voveriuose" (viena iš rungčių bus badmintono varžybos) ir "Už bendrystę ir kūrybiškumą" (tapybos edukacija jaunimui 14-29 metų). Kitos rungtys bus pramoginio pobūdžio, tikrai ne fizinės jėgos išbandymo.
Tie kas mėgsta gaminti, prašome jungtis prie virtuvės šefų ir gaminti bendrą vakariene, kuria vaišinsime merą ir jo komandą. Po vakarienės eisime pašokti, nes turėsime svečiuose šauniąją Liepalotų kapelą ir šokius pratęsime naktišokiuose
Visą dieną veiks pirtelė ant ežero kranto....
Po naktišokių kviesime prisėsti prie laužo ir pakalbėti tema - "Ką aš duodu bendruomenei?".
Taip pat informuoju, kad turėsime svečių iš Latvijos, tai Latvijos Ilgavos bendruomenė.
Netikėjau, kad organizuojant galime susidurti su tiek daug formalumų... taip norisi laisvumo... Skelbime nurodyta registracija, bet galite atvykti ir be jos... tai neesminis dalykas.
Taigi yra skelbimas, vietą žinote, laiką žinote ir žinokite, kad mes Jūsų laukiame!
Jei kyla klausimų, prašau kreiptis į mane arba skelbime nurodytu tel. nr. +370 622 82545
Iki pasimatymo liepos 13 d.!

Rasa Liubamirskaitė, Voverių BC „Jotija“ pirmininkė

Joomla templates by a4joomla