Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

01Norėdami paraginti Jus netapti liūdnosios statistikos dalimi ir būti kelyje matomais, kviečiame pasitikrinti Kelių eismo taisyklių žinias ir dalyvauti šiame konkurse. Nugalėtojas gaus vieną iš fotonuotraukose esančių daiktų - su šviečiančiais elementais ir policijos simbolika rinkinukų. Konkurso sąlygos labai paprastos. Reikia būti Šakių rajono gyventoju ir atsakyti į šiuos klausimus:
1) Kokiu atstumu pastebimas pėstysis, einantis tamsoje ir dėvintis atšvaitą, automobiliui važiuojant su įjungtomis tolimosiomis šviesomis?
2) Kokiu atstumu pastebimas pėstysis, einantis tamsoje ir nedėvintis atšvaito, automobiliui važiuojant su įjungtomis trumposiomis šviesomis?
3) Ant kurios rūbų dalies ir kurioje pusėje turi būti dėvimas atšvaitas?
4) Kaip privalo apsirengti vairuotojas, tamsiu paros metu išlipdamas iš priverstinai sustojusio automobilio?
5) Kokio dydžio bauda gali būti skiriama pėsčiajam, tamsiu paros metu nedėvinčiam liemenės su šviesą atspindinčiais elementais ar be atšvaitu?
Atsakymus prašau siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki sausio 16 dienos.

Šakių r. PK bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė

 

02

Joomla templates by a4joomla