Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Gelgaudiškio BC kalėdinė mugė 2018Ilgai brandinta idėja 2018 metais tapo realybe.Pasibaigė Kalėdų laikotarpis. Labai smagu palydėti šventes, prisiminti, kaip buvo ruoštasi, šurmuliuota, laukta. O Gelgaudiškyje šventes pasitikta itin smagiai, nes čia iniciatyvūs žmonės mėgsta bendrauti, dirbti savanoriškais pagrindais, kartu džiaugtis ir švęsti. Dviejų moterų iniciatyva Gelgaudiškyje sumirguliavo pirmoji kalėdinė rankų darbo mugė. Tikėsit ar ne, į mugę buvo sukviesti 33 Gelgaudiškio krašto auksarankiai – darbštuoliai. Saldumynai - gardumynai, ypatingi saldėsiai, gilių kava, kibinai, duona, mezginiai, karpiniai, drožiniai, Advento ir kalėdiniai vainikai, odos gaminiai, prieskoniai, papuošalai ir kitos vertingos dovanėlės tris savaitgalius puikavosi Gelgaudiškio dvaro prieigose. Tiesiog džiugu, kad mūsų krašte gyvena tiek kūrybingų žmonių. Kas pasižmonėti, kas nusipirkti, o kas emociškai palaikyti - visi norintieji šypsojosi vieni kitiems. Buvo sulaukta svečių net iš sostinės ir kitų Lietuvos miestų. Tai buvo savanorystės programos įgyvendinimas. Net 15 savanorių moterų ir merginų (Karolina Rudzevičiūtė, Nijolė Urbanavičienė, Rūta Bosienė, Ilona Bybartienė, Vilma Jankauskienė, Regina Andziulevičienė, Elvyra Jociuvienė, Lionė Gabartienė, Ilona Ignatavičienė, Irena Žemaitaitienė, Edita Mikalauskienė, Alma Dervaitienė, Genė Žilinskienė, Birutė Beizarienė, Ingrida Nauburaitienė) bei jų šeimų narių atliko garbingą misiją. Savaitgaliais buvo kepamas kugelis, todėl dar reikėtų paminėti ir padėkoti už karštimą šaltą žiemos vakarą Virginijai Pavalkienei, Rimutei Gabartienei, Rasai Gabševičienei, Kristinai Indriūnienei. Mugės lankytojai prisidėjo prie bendros idėjos palaikymo, kitaip tariant. Kalėdinės dvasios kūrimo, nešykštėjo pagyrų, nuostabos, gražių žodžių ir, tikimės, liko patenkinti įsigiję ypatingą dovaną savo artimajam.

Gelgaudiškio BC ruošiasi kalėdinei mugei 2018

Didysis pasirengimas vyko iki mugės atidarymo dienos. Čia didžiulį AČIŪ tariame pagrindiniam mugės rėmėjui UAB „Gelgaudiškio gelžbetonis“ vadovui Edmundui Rinkevičiui bei Emilijai Rinkevičiūtei, Edgarui ir Giedriui Gabševičiams, kultūros centro darbuotojams, ypač Sauliui Urbanavičiui ir jo jauniesiems pagalbininkams Karoliui, Dovydui Urbanavičiams, Povilui Rinkevičiui, Deividui Valaičiui. Už namelius mugei dėkojame MB „Gelgaudiškio mediena“ vadovams Sauliui Gabartui ir Mindaugui Naujokui. Atliekant techninius darbus, pagalbos ranką ištiesė Saulius Gabraitis bei Viktoras Žemaitaitis. Namelius snaigėmis papuošė Ilona, Lionė, Irena.
Prašurmuliavo pirmoji kalėdinė mugė Gelgaudiškyje, tikimės, kad tradicija bus tęsiama ir belaukiant kitų Naujųjų metų. Dėkojame visiems už bendrystę, dvasios šilumą ir Kalėdinę nuotaiką.
Visiems gerą kalėdinę nuotaiką skleidusi, mugę organizavusi, lankytojus arbata vaišinusi Genutė Žilinskienė.

Danutė Aniulienė, Gelgaudiškio BC „Atgaiva“pirmininkė

Joomla templates by a4joomla