Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Mikytiškiai KretingojeGali atrodyti, kad gyvenat nuošaliau nuo judraus gyvenimo centrų ar centriukų, galima jausti šaltą atskirties poveikį. Bet sena išmintis moko ‒ nesvarbu, kur gyveni, svarbu, kaip gyveni. O tai kaip mes čia, ramiuose savo Mikytuose, gyvename?
Gyvename itin gražios gamtos prieglobstyje ir tiesiog sielos pajautomis glaudžiamės prie jos, kaip ir ji prie mūsų. Juk mūsų ramybę saugoja daug kas: lyg pasivaikščioti į žalius laukus išėjusios tokios mielos, tokios lietuviškos kalvelės, už žalią rūtą žalesni miškų miškelių gojai, nurimę dabesų atspindžiai mūsų vandenų veidrodžiuose ir virš visko ‒ aukšta dangaus mėlynė. Tai ar gali sau vietos čia rasti liūdesys ir nuobodybė? O, ne! Tačiau kai pritrūkstam kitokių emocijų, tada dairomės po margą svietą.
Štai siūlome pasižiūrėti, kuo mes gyvenam, kur ir kaip ieškom kitokios emocinės atgaivos.
Kovo mėnesį lankėmės Baltarusijos sostinėje Minske.

Kelionių mėgėjaiGegužės mėn. mes, Mikytų bendruomenės centras, organizavome kelionę po Kėdainių kraštą. Šioje kelionėje dalyvavo 34 bendruomenės nariai.
Gegužės mėn. pabaigoje 10 narių grupė vykome į Austrijo Alpes.
Rugpjūčio mėn. organizavome kelionę į Klaipėdą. Aplankėme delfinariumą, jūrų muziejų, pabuvome prie jūros. Šią grupę sudarė 44 asmenys. Tai ir jaunimas, ir vaikai, ir senjorai.
Spalio mėn. važiavome į Palangą, grožėjomės rudenine jūra, pasivaikščiojom po aprimusį Birutės parką, grįždami aplankėm Švėkšnos miestelį su gražuole bažnyčia. Šia kelione džiaugėsi 21 bendruomenės narys.
Gruodžio mėn. 8-9 dienomis 10 narių grupė ruošėmės į kalėdinėmis mugėmis pasipuošusią Varšuvą.
Tačiau netinginiaujam ir savo namuose. Vieni kitų pasiilgstam, ir norisi tada susiėjus bendrai pailsėti, pasišnekučiuoti ir ... padainuoti – garsiai, skambiai, atvira krūtine, nes Mikytai nemoka džiaugtis be dainos. Taigi truputėlį žvilgtelėkime į mūsų šventes.
Kalėdos MikytuoseRugsėjo mėn. bendruomenės namuose organizavome rudens šventę ,,JURGINŲ IR CUKINIJŲ FIESTĄ‘‘. Kadangi po karštos vasaros jurginai buvo truputį menkesni, o cukinijų pilni daržai – prigaminom skanumynų ir vaišinomės, rinkom skaniausią ir įdomiausią patiekalą.
Gruodžio mėn. jau naujametinė popietė su Kalėdų seneliu, nes metus visada užbaigiame taip.
Tarp visų jau paminėtų veiklų dar aplankom renginukus Lekėčiuose, dalyvavom Kaziuko mugėje. Rengiam edukacinius susiėjimus apie sveiką gyvenimo būdą. Rūpinamės visokiais kasdieniniais darbais: organizuojame talkas, tvarkome aplinką, vykdome projektą pagal 2,3 priemonę ,,Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“, remontuojam dar vieną patalpą, kad galėtume oriai priimti svečius.
Tai taip mes krutame, toliausiai nuo visų gyvendami. Bet toliausiai, tai dar nereiškia, kad ramiausiai.

Saulena Kučiauskienė, Mikytų BC pirmininkė

Joomla templates by a4joomla