Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

KKovo 16 d. Kudirkos Naumiestyje, bendruomenės centro patalpose, vyko 15-asis jau tradiciniu tapęs šachmatų turnyras, skirtas Šakių rajono šios sporto šakos čempionui Juozui Pėžaičiui atminti. Kasmet vykstantis turnyras įgauna vis gilesnias tradicijas, pritraukia vis daugiau jaunimo. Šie metai nebuvo išimtis – dalyvavo net 24 žaidėjai, o jauniausias šachmatininkas tebuvo vos 10 metų.
Turnyras prasidėjo tylos minute, skirta Juozo Pėžaičio atminimui. Žaidėjus kaip ir kasmet pasveikino bendruomenės centro pirmininkas Edvardas Belevičius ir vienas iš organizatorių Zenonas Šliuževičius. O Juozo Pėžaičio dukra Danguolė surengė smagią viktoriną apie tai, koks Juozas Pėžaitis buvo gyvenime. Po oficialiosios dalies žaidėjai iš Kudirkos Naumiesčio, Jurbarko, Kybartų, Šakių miesto ir rajono sėdo prie šachmatų lentų. Čia taip pat dalyvavo ir Juozo Pėžaičio anūkas Tomas. Artėjant vakarui, paaiškėjo šių metų stipriausieji šachmatininkai: I vietos laimėtojas – Valentinas Jankūnas (Jurbarkas), II-osios, kaip ir praėjusiais metais, liko Petras Virbauskas ( Pajotijys), III-ąją vietą užėmė – Dainius Kalesinskas (Šakiai).
Organizatoriai visiems dalyviams įteikė atminimo dovanas, padėkojo rėmėjams ir teisėjams. Pasidžiaugė, kad turnyras buvo sklandus, ir atsisveikino iki kitų metų.

Kudirkos Naumiesčio BC „Santaka“ inf.

 

Turnyras Naumiestis šachmatai

Joomla templates by a4joomla