Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Kelionės2Baigiasi metai, o jų pabaigoje bandome prisiminti, kas buvo gero, šviesaus mūsų gyvenime. Visus metus kaimo bendruomenės darbavosi projektinėse, kultūrinėse ir tradicinėse veiklose ir tuo pačiu aktyvino savo kraštiečius, būti matomais, girdimais, pastebimais. Šakių rajono bendruomenių centrų asociacija kviečia visus išreikšti savo nuomonę, renkant „Šauniausia 2019 m. Šakių rajono kaimo bendruomenė“ ir „Šauniausias 2019 m. kaimo bendruomenės vadovas“. Norime pagerbti šviesiausius kaimo žmones, bendruomenių aktyvistus - tuos bendruomeninės veiklos spindulėlius, kurie nesavanaudiškai dirba dėl mūsų visų gerovės.
Kandidatus siūlome iki gruodžio 23 d.e.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Bendruomenės gali motyvuotai siūlyti savo arba savo kolegų kandidatūras. Iki gruodžio 28 d. BCA taryba išrinks šauniausią bendruomenę ir šauniausią kaimo bendruomenės vadovą.
Kviečiame visus aktyviai dalyvauti !

BCA taryba

 

Kelionės1 Kelionės3 Renginių akimirkos1

Renginių akimirkos2 Renginių akimirkos3 Renginių akimirkos5

Renginių akimirkos 6 Talka

 

Joomla templates by a4joomla