Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Gerdžiūnų bendruomenė sukvietė į ataskaitinį susirinkimą ir paminėjo penkmetį

P3310539Paskutinę kovo mėnesio dieną iš visų kaimo kampelių rinkosi žmonės į Gerdžiūnų laisvalaikio salę, kadangi bendruomenės pirmininkė Jolanta Puidokienė sukvietė į ataskaitinį susirinkimą. Salė buvo pilnutėlė. Juk malonu pasiklausyti apie gražius nuveiktus darbus ir ateities perspektyvas. Prieš penkerius metus (2007m.balandžio 26 d.) gražiame kaimelyje susikūrė bendruomenė.

Pirmininkė Jolanta Puidokienė pateikė ataskaitą už 2011 metus. Demonstravo skaires, apibendrino anketos rezultatus, kurią ruošė seniūnaitė Silvija Morkeliūnaitė. Bendruomenė aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose. Darbščiausios šios srities „ bitutės“, taip jas įvardino pirmininkė, Jūratė Bataitienė, Loreta Balsienė, Daiva Puidokienė ir pati pirmininkė parašė nemažai projektų ir beveik visiems gavo finansavimą. Teikė savivaldybei jaunimo iniciatyvų skatinimo„Gyvenk sveikai-4“, jaunimo mokymų ir patirties mainų sklaidos „Bendraukime kitaip“, bei piliečių iniciatyvų skatinimo “Ekologinis takas-2“ projektus. Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės finansavo projektą “Delfinukai“. Jis pasiekė gerų norimų rezultatų, nes plaukti išmoko savarankiškai 18 vaikų. Šiuo metu vykdomas ilgalaikis projektas „Aktyvinkime Gerdžiūnų bendruomenę įamžindami etnografinių elementų turinčias sodybas“. Apie projektinę veiklą ir jos etapus kalbėjo Jūratė Bataitienė. Ji papasakojo apie šio darbo sunkumus ir labai svarbią reikšmę bendruomenėje.

Susirinkime buvo patvirtinta pirmininkės ataskaita už 2011 metus ir 2012 metų veiklos planas. KalbėjusiejiIMGP1726 (1) bene didžiausią rūpestį išsakė dėl Kriūkų vidurinės mokyklos Gerdžiūnų Petro Dumčiaus pradinio ugdymo skyriaus likimo. Nuo rugsėjo pirmosios ši mokykla nebus komplektuojama dėl mažo mokinių skaičiaus. Daug diskusijų sukėlė šio pastato likimas. Siūlymų buvo daug ir visi vietos gyventojų poreikiams tenkinti. Į susirinkimą buvo pakviesta Kriūkų seniūnė Onutė Rakauskienė. Ji atsakė į klausimus ir pateikė šių metų numatytus darbus. Pasveikino su artėjančiomis šv. Velykomis , palinkėjo visiems sveikatos , geranoriškumo, pilietiškumo, nuoširdumo ir susitelkimo geriems darbams savo kaimui. Apie savo darbą rajono taryboje papasakojo gerdžiūnietis Sigitas Stanaitis. Buvo išsakyta nemažai minčių apie kaimo problemas. Maloniai nuteikė surengta Viktorijos Puidokaitės fotografijos “Sustok, akimirka žavinga“ darbų paroda.

Susirinkimo darbą vainikavo Lekėčių jaunimo teatro pasirodymas „Didžioji viltis“ pagal V.Žilinskaitės humoreską. Vadovė Vaida Brazaitienė. Tai linksmas , nuotaikingas pasirodymas verčiantis susimąstyti apie rūkymo žalą žmogaus sveikatai.

Kaip ir pridera, geriausieji, pirmininkės Jolantos Puidokienės buvo apdovanoti Padėkos raštais, gėlėmis. Kas nedrįso išsakyti savo minčių susirinkimo metu, tai galėjo padaryti prie arbatos puodelio ir išradingai papuoštų sumuštinių stalo. Moterys su linijinių šokių mokytoja Rita Šafranauskiene pademonstravo savo gabumus, norą šokti ir bendrauti vakarais po ilgų varginančių darbų ir namų ruošos. Dar ilgai vyko šiltos diskusijos ir pokalbiai .

Malonu pastebėti tai, kad visi atrodė tokie artimi, savi ir suprantantys vieni kitus ir pilni optomizmo keisti savo kaimo įvaizdį, jo gerovę.

Joomla templates by a4joomla