Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Dėkojame už skanumynusLiepos 2 d. 19 val. Gotlybiškių bendruomenės centras organizavo parodą, kuri skirta mūsų augintiniams „Mylėkime ne tik žmogų“. Tikslų dalyvių skaičių labai sunku pasakyti, nes vien šeimininkų su augintiniais buvo virš 20, o kiek dar žiūrovų. Parodoje dalyvavo ne tik šunys, katės, bet ir žaltys, vėžlys, balandžiai, fazanai, jūros kiaulytės, žiurkėnai, vištos, triušiai, bet ir gražuolis ponis. Mokyklos kieme buvo didelis ir smagus šurmulys.
Pastaruoju metu rajono bendruomeniečiai pastebi Gotlybiškių bendruomenės veiklos suaktyvėjimą. Jų nuomone, tai įtakoja aktyvios seniūnaitės Audros Atažanovienės veikla, jos gebėjimas suburti visus į būrį. Abipusis ryšys tarp abiejų pusių leidžia puikiai suprasti vienas kitą, nuoširdžiai bendrauti ir bendradarbiauti. Renginių gausa ypač ženklino birželio mėnesį. Visi jie buvo organizuojami su mikrorajono visuomene, o ypač jos jaunąja karta.
Birželio 1 d., tai pirmoji vasaros diena, kuri buvo paminėta truputį kitaip... Keturiolika Gotlybiškių vaikų Griškabūdžio kuttūros centre žiūrėjo nemokamą šeimos filmą „Naki iš monstrų šalies“. Nuoširdų AČIŪ už suteiktą paramą seniūnaitė Audra Atažanovienė taria Rimai Rasburskienei ir Irenai Povilaitienei.
Birželio 13 d. organizuotos žvejų varžybos Bridupio tvenkinyje. Renginys plačiai nušviestas rajoninėje spaudoje. Renginio rėmėjai: parduotuvės - Žūklės reikmenys, J.Delnevičiaus II, UAB Gulbelė, Šakių seniūnija, Auga Group, Šakių medžiotojų ir žvejų draugija. Daugelio gotlybiškiečių pasiūlymas, kad žvejų šventė turi tapti tradicine.
Birželio 18 d. gotlybiškiečiai rinkosi Siesartėnų mokyklos stadione pamėtyti krepšinio kamuolį. Organizatorių tikslas - sukviesti gyventojus, tiek mažus, tiek suaugusius, kad visi smagiai praleistų laiką. Stadione susirinko maždaug virš 30 dalyvių. Juos visus maloniai nustebino ir pradžiugino Rūta Čiečkutė, kuri įteikė visą dėžę ledų.
Vaikai ir jų tėveliai buvo pakviesti birželio 25 d. į Siesartėnų mokyklos stadioną, kur buvo surengta mažytė vasaros iškyla. Vaikučiai, pasivaišinę sausainukais, gautais projekto „Gerumo ambasadoriai" organizatorių ir „Gulbelės" kepyklėlės, mokyklos stadione smagiai žaidė tinklinį ir krepšinį. Vakaras buvo pilnas įspūdžių. Daug neišreikšto entuziazmo turi Gotlybiškių krašto žmonės. Jų vizijose numatomi ypač reikšmingi darbai. Tarp jų – dar intensyvesnis gyventojų subūrimas bendrai veiklai.

BC informacija

 

Gotlybiškiečiai sportuoja 1 Kelionės akimirkos Žvejų varžybos

MažyliaiParodoje net ir žuvysPatrauklus draugas

Joomla templates by a4joomla