Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

02Birželio 15 d. senasis varpelis Siesartėnų mokykloje pakvietė mokinukus, mokytojus, mamytes, tėvelius, Gotlybiškių bendruomenės centro atstovus į paskutinę pamoką. Tai buvo paskutinė pamoka ne tik ketvirtokams, bet iš viso paskutinė pamoka šioje mokykloje. Juk ši mokymo įstaiga yra uždaroma.
Nors ir nelinksmą, bet šiuolaikiškai integruotą pamoką pravedė mokytoja Nijolė Celešienė. Jos metu reikėjo gerai pasukti galveles ir iš matematikos, ir lietuvių kalbos, ir gamtos pažinimo, ir per muzikos pamoką padainuoti bei pagroti dūdelėmis. Na, o kūno kultūros mokytoja apdovanojo Padėkos raštais sporto šventės įvairių rungčių nugalėtojus. Šventę paįvairino ir pačių mažųjų mokytojos Laimutės Juškienės darželinukų ir priešmokyklinukų dainelės.
Su ašaromis akyse Gotlybiškių seniūnaitė A. Atažanovienė padėkojo visiems dirbusiems šioje mokykloje, o bendruomenės pirmininkas Marius Martinkaitis įteikė po puokštę gėlių ir bendruomenės atstovės po meniškai išgraviruotas padėkas.
Nusiminę skirstėmės iš savo mokyklos, kuri daugeliui kartų buvo pirmasis laiptelis į žinių ir mokslo pasaulį.

Zita Indriškevičienė, Gotlybiškių BC narė

 

01

Joomla templates by a4joomla