Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

NVO žymaLietuvoje veikiančios nevyriausybinės organizacijos (NVO) gali nesunkiai ir greitai įregistruoti NVO statusą Registrų centre.
Ši žyma leidžia ne tik lengviau identifikuoti visuomenės labui veikiančias asociacijas, labdaros ir paramos fondus ar viešąsias įstaigas, bet ir turėti tikslesnius duomenis apie šalyje veikiančias nevyriausybines organizacijas ir taip užtikrinti efektyvesnį valstybės politikos formavimą, stiprinant nevyriausybines organizacijas.
Juridinių asmenų registre žymą, kad juridinis asmuo yra nevyriausybinė organizacija, jau įregistravo 1269 organizacijos.
Skatiname visas nevyriausybines organizacijas, kurios dar neįregistravo žymos, suskubti tai atlikti.
Detalią instrukciją rasite: https://www.registrucentras.lt/bylos/dokumentai/naujienos/Nevyriausybinės
Primename, jog pagal Nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatymą nevyriausybine organizacija laikomas nuo valstybės ar savivaldybių institucijų ir įstaigų valdymo nepriklausomas savanoriškumo pagrindais įsteigtas visuomenės ar jos grupės naudai veikiantis viešasis juridinis asmuo, kurio tikslas nėra siekti politinės valdžios arba įgyvendinti vien tik religinius tikslus.

NVO informacija

Joomla templates by a4joomla