Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

1946 01 12 2021 09 03Geriausiai gyveninmą panaudosime, jei jį skirsime tam, kas išlieka ilgiau, negu mūsų gyyvenimas.“(Amerikiečių filosofas ir psichologas William James)

Staigi mirtis išplėšė iš mūsų tarpo ryškią Šakių krašto asmenybę, buvuusį ilgametį (13 metų) Šakių savivaldybės merą Juozą Bertašių. Jo bendras darbo stažas yra 57 metai ir visi jie prabėgo įvairiose atsakingose pareigose Šakių krašte.
Visi Šakių žemės žmonės tikrai įsimena ir ilgai neužmirs šio nepaprasto žmogaus ‒ darbštaus, kūrybingo, humaniško ir mokėjusio su visais benndrauti bei kiemvieną suprasti ir, kai reikia, padėti.
Šakių krašto kaimo bendruomenės gali daug prisiminti tokių prasmingų bendradarbiavimo akimirkų. Juk ir laikas tam buvo palankus, nes bendruomenių kūrimosi pradžia buvo 2002-2003 m. ir ji sutapo su J.Bertašiaus naujų mero pareigų pradžia 2003 m. Taigi visi atsidūrėme naujų ieškojimų kelyje ir, remdami vieni kitus, kopėme į savo veiklų kalvas, rengdami ir įgyvendindami vietos plėtros strategiją, Šakių rajone įsteigėme Šakių krašto vietos veiklos grupę. Mūsų projektus savivaldybė nuoširdžiai rėmė finansiškai.
Jau pirmųjų mėnesių ir metų darbai liudijo apie tai, kad mūsų partneriškas bendravimas su rajono vadovu ir rajono savivaldybės institucijomis bus darnus ir vaisingas. Mes nei viename kolektyviniame savo renginyje nebuvome vieniši, nes visada savo rūpesčiais galėjome dalintis arba su meru, arba su kitais savivaldybės darbuotojais. O tų rūpesčių visuomeninės organizacijos niekada nestokoja.
Išėjo Žmogus, dvasiškai šiltas, mokėjęs ir prakalbinti, ir išgirsti, ir suprasti kiekvieną. Išėjo po savęs palikęs gražaus savo buvimo, savo veiklų ir darbų atminimą, daug daug ilgesnį už jo paties gyvenimą.

Su užuojauta visiems Artimiesiems, Šakių Bendruomenių centrų asociacija

Joomla templates by a4joomla