Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Rugsėjo 18 dieną Kudirkos Naumiestyje įvyko Šakių rajono bendruomenių šventė „Bendrystė mus jungia“. Bendravimas – tai sunkiai įgyjama ir labai branginama vertybė. Ji yra viena iš pagrindinių žmogaus vertybių.
Organizatoriai džiaugiasi, kad nepaisant blogo oro, gąsdinančio COVID-19 viruso, susirinko nemažas būrys bendruomeniečių, kurie bendraudami turėjo galimybę perduoti vieni kitiems tai, ką galvoja ar jaučia bei kartu pristatyti savo bendruomenę, seniūniją. Visi turėjo ką aptarti, apie ką pasikalbėti, savo darbais bendruomenių kiemeliuose pasipuikuoti, ir tai buvo prasminga proga visiems bendruomenės žmonėms susitelkti ir pasidžiaugti nuveiktais darbais.
Nuoširdžiai dėkojame bendruomeniečiams, valdžios ir spaudos atstovams, suradusiems laiko atvykti į šį renginį ir norą pabendrauti.
Sėkmės Jums bendruomeniškumo veiklose.

G.Šnirpūnienė, Šakių rajono BCA pirmininkė
E.Belevičius, Kudirkos Naumiesčio seniūnas
A.Šlakaitis, Kudirkos Naumiesčio KC direktorius

Joomla templates by a4joomla