Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

        2018 m. ŠAKIŲ BENDRUOMENIŲ CENTRŲ ASOCIACIJOS NOMINACIJOS

Slavikų seniūnijos bendruomenės centras

Šauniausia bendruomenė 2018

(Pirmininkė Renata Baltrušaitienė)

       Už Slavikų krašto paveldo saugojimą ir prikėlimą naujam gyvenimui, už socialines  veiklas ir nuoširdų darbą su jaunimu, už visuomenės žadinimą per saviveiklą, ir glaudų visų Slavikų seniūnijos padalinių bendradarbiavimą.

Paskatinamosios nominacijos 2018

Briedžių bendruomenės centrui

(Pirmininkė Dalija Černeckienė)

Už Briedžių krašto galimybių plėtrą per atsakingai apmąstytus ir nuosekliai įgyvendinamus projektus, prisidedančius prie materialiųjų bendruomenės vertybių prikėlimo, ir išsaugojimo, už įvairiapusišką edukacinių ir kitų veiklų  vystymą bendruomenėje.

Lepšių  kaimo kraštiečių bendruomenei

(Pirmininkė Ona Baltrušaitienė)

       Ačiū Jums, gerojo pavyzdžio skleidėjai. Jūs sugebėjote gyvenimo vėjų beišblaškomą menką savo krašto atminties židinėlį visų Jūsų meilės pastangomis  įžiebti, prikelti, kad jis kaitriai liepsnotų ir šildytų Jus visus didelius ir mažus pasilikusius Lepšiuose ir į savo gimtinę sugrįžtančius iš visų kraštų, iš visų tolių.

     Tebūna laimingas Jūsų sambūris, suburtas tokios taurios bendrystės.

                                                         BCA taryba

                                                            2019 m. sausio mėn.26 d.

Joomla templates by a4joomla