Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Programos „Zanavykai-zanavykų kraštui“ įgyvendinimas

2011 metai buvo paskelbti savanoriškos veiklos metais, tačiau ši graži idėja nesibaigė. Zanavykų bankelis skatino rajono žmones tęsti savanorystę , todėl skelbė projektą „Zanavykai-zanavykų kraštui". Atsiliepė į šį raginimą net 50 pareiškėjų. Džiugu , kad iš jų, net 26 bendruomenės teikė paraiškas šiam projektui vykdyti. Tikimės, kad bendra savanoriška veikla labiau suartins kaimo žmones bendriems jų krašto darbams, bendriems poreikių ir interesų sprendimams. Reikia paminėti ir tai, kad kaimo bendruomenės ir taip dirba savanoriškai , be jokių atlyginimų, be jokių paskatinimų, bet labai smagu, jog kažkas iš šalies paskatina, pastebi gražius neatlygintinus darbus . Tai pastebėjo „Zanavykų bankelis".

Savanorystės darbų metu bus tvarkoma aplinka, sodinamos gėlės, dažomos tvoros, įrengtas pandusas neįgaliesiems, bei kiti svarbūs bendruomenėms darbai. Nudžiugino ir tai, jog po du paraiškų rašytojus Zanavykų bankelis pakvietė į Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro plaukimo baseiną.

Nors projekto suma nėra didelė, tik 300 litų, tačiau svarbiausia graži iniciatyva ir idėja ją įgyvendinti. Manyčiau, kad kitais metais atsiras daugiau norinčiųjų vykdyti šią idėją.

Linkime visiems projekto vykdytojams gražių savanoriškų darbų ir sėkmės juos įgyvendinant.

Paruošė BCA sekretorė Onutė Rakauskienė

Joomla templates by a4joomla