Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

20230622 192458Šiais metais Gotlybiškių bendruomenės centras Šakių rajono savivaldybei Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2023–2025 metų veiksmų plano 2.1.1.1. priemonei „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ pateikė projekto paraišką „Bendruomeninių veiklų kraitė“. Vienas iš šio projekto uždavinių - prie bendruomenės namų sutvarkyti aplinką apsodinant daugiamečiais augalais bei gėlėmis. Norime, kad aplinka būtų patraukli ne tik kaimo gyventojams, bet ir atvykusiems svečiams. Iš projektinių lėšų įsigijome patvarių vazonų, kurie tarnaus keletą sezonų. Įsigijome žemių, daugiamečių augalų ir gėlių.
Gražų ketvirtadienio vakarą gotlybiškietės susirinko prie bendruomenės namų. Smagiai čiauškėdamos ir klegėdamos į darželį ir vazonus pasodino gėlių kompozicijas. Ne tik drabužiai, papuošalai, interjeras turi madas, bet ir augalų pasaulis turi savo madas, tendencijas. Jas puikiai išmano Lina Visockienė, kuri ir buvo gėlyno dizainerė. Aplinkos vaizdas pasikeitė. Jis tapo gražesnis ir patrauklesnis. Gėlių priežiūros darbais pažadėjo pasirūpinti vietos senjorės. Taip jos įsitrauks į savanorystės veiklas, susidarys galimybė dažniau išeiti iš namų ir tarpusavyje bendrauti.

BC tarybos narė Audra Atažanovienė

SADM logo herbas

Joomla templates by a4joomla