Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

01Anksčiau šiais metais prasidėjusi vasara atvėrė kelius dviratininkams. Nemažai jų ir Girėnų bendruomenėje - tiek garbaus amžiaus, tiek mažųjų, neretai matome dviračiais keliaujančias šeimas. Pradėdami dviratininkų sezoną, Girėnų bendruomenė, kartu su minėtos bendruomenės nare Šakių bendruomenės pareigūne A.Mockevičiūte, gegužės 19-ąją organizavo tradicinį renginį "Su dviračiu į vasarą".Girėnų kaimo sporto aikštelėje tarpusavyje rungėsi įvairaus amžiaus dviratininkai: jauniausi sulaukę vos 2 metų, vyriausias - šešiadešimčia metų vyresnis. Pirmieji slalomo rungtyje savo jėgas išbandė mažieji dviratininkai (iki 6 metų), kuriems nesumaišyti eismo krypties padėjo mamos ir močiutės. 2-3 metų grupėje greičiausiai trasą įveikė Nojus Černauskas, šiek tiek jam nusileido broliukas Joris Černauskas, o trečiu liko smagiausiai trasoje besijautęs Ugnius Diržius. 4-6 m. amžiaus grupėje pirmavo Mantas Šakėnas, antra liko Gabija Diržiūtė. Ne ką mažesnės kovos vyko dviračių vairavimo įgūdžių varžybose, kurios parengtos pagal jaunųjų dviračių vairuotojų varžybų "Saugus ratas" figūras. 6-10 metų amžiaus grupėje pirmąją vietą užėmė daugkartinis šio renginio dalyvis ir prizininkas devynmetis Linas Vizgirda. Šiek tiek meistriškumu jam nusileido svečias Mantas Būdvytis (8 m.), trečiu liko septynmetis Matas Jakaitis. 11-16 metų amžiaus grupėje geriausius dviračio vairavimo įgūdžius parodė Justas Maksvytis, antru liko jo draugas Dominykas Drešeris, praėjusiais metais buvęs šios rungties nugalėtojas, trečiąją vietą užėmė Tadas Gruzdaitis. Dviračių dydžiai, o gal ir pamiršti dviračių vairavimo įgūdžiai, sunkino rungtį 17 ir vyresnių grupės dalyviams. Čia geriausiai pasirodė Karolis Piliutis (19 m.), šiek tiek jam nusileido vyriausiasis varžybų dalyvis Jonas Jakaitis, trečiu liko praeitų metų šios rungties nugalėtojas Arūnas Stankevičius. Kad neprailgtų laikas, kol vyresni dalyviai varžėsi rungtyse, mažieji su mamomis ir vyresniais draugais piešė kreidelėmis. Visi varžybų nugalėtojai ir dalyviai buvo apdovanoti Girėnų bendruomenės, dalyvaujančios projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“, ir Šakių rajono policijos komisariato įsteigtais prizais, o renginio pabaigą finišavo girėniškių šeimininkių ant laužo virta sriuba. Besidalindami geromis emocijomis ir aptardami praėjusį renginį, girėniškiai sprendė kurią kaimyninę bendruomenę dviračiais aplankys liepos mėnesį, besileisdami į žygį „Su dviračiu pas kaimyną“.