Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

IMGP2386Vasario 22 dieną viešbutyje "Europa Royale Marijampolė" vyko SUVALKIJOS turizmo verslo misijos kontaktų mugė, kurioje dalyvavo: apgyvendinimo, maitinimo, kultūrinių, turistinių paslaugų ir pramogų teikėjai, regioninių parkų atstovai, vietos savivaldybių atstovai. Kontaktų mugės metu paslaugų teikėjai turėjo galimybę susitikti ir pristatyti savo paslaugas pagrindiniams vietinio ir atvykstamojo turizmo kelionių organizatoriams, konferencijų ir renginių organizatoriams, turizmo informacijos centrų atstovams.
Renginyje be apskrities spaudos atstovų dalyvavo ,,Verslo žinios", žurnalas "Kelionės ir pramogos" ir kt.
Kontaktų mugės metu konferencijų salėje buvo priskirtas stalas su lentele, kurioje nurodytas paslaugų teikėjo pavadinimas ir išdėliota informacinė medžiaga. Prie šio stalo laisva forma galima buvo bendrauti su atvykusiais paslaugų pirkėjais.
IMGP2387Kontaktų mugėje buvo pristatyta Gelgaudiškio BC ,,Atgaiva", Panovių kaimo BC ir Ritinių BC veikla turizmo ir pramogų verslo srityje.
Vyko prezentacijos:
» Marijampolės TIC prezentacija (www.nemunas.info)
» Kauno rajono TIC prezentacija (www.turizmo-info.lt)
» Vilkaviškio TVIC prezentacija (www.vilkaviskisinfo.lt)
» Šešupės Euroregiono TIC prezentacija (tic.sesupe.lt)
Renginyje dalyvavo ir kalbėjo Marijampolės mero pavaduotojas Sigitas Valančius ir Valstybinio turizmo departamento atstovė Ieva Druktenė bei apskrities TIC vadovai.

BCA informacija

Joomla templates by a4joomla