Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Griškabūdžio vaikų žaidimo aikštelėGriškabūdžio bendruomenės centras aktyviai dalyvaudamas projektinėje veikloje, sėkmingai įgyvendina projektus savo krašto infrastruktūrai gerinti. 2020 m. įgyvendino projektą ,,Laisvalaikio zonos ir vaikų žaidimo aikštelės įrengimas Griškabūdyje“. Šiam projektui lėšas skyrė LR Žemės ūkio ministerija ir Šakių rajono savivaldybė. Projekto vertė 5617,98 eurų. Vasaros metu bendruomenės valdybos nariai suprojektavo būsimų zonų įrengimo vietas, o tik prasidėjus mokslo metams iškart kibo į darbus.
Rugsėjo mėnesio pradžioje Griškabūdžio žemės ūkio bendrovės vyrai kartu su talkininkais Jonu Naujokaičiu, Ieva ir Karoliu Bačėnais, seniūnu Sauliumi Naumavičiumi pradėjo grunto kasimo ir smėlio lyginimo darbus. Buvo paruošta pliažo ir vaikų žaidimo aikštelės vieta, o mažųjų vaikučių tėveliai padėjo sumontuoti žaidimo aikštelei skirtą įrangą. Po atliktų montavimo darbų aplinką sutvarkyti padėjo seniūnijos darbuotojai. Ačiū visiems, kurie savanorišku darbu prisideda prie bendruomenės centro planų įgyvendinimo. Kolektyvinės veiklos dėka galime džiaugtis puikiais rezultatais.
Griškabūdžio bendruomenė taip pat dalyvavo Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų įgyvendinimo 1.1.5 priemonėje „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėje", parengdama projektą. Gauta 1458 Eur finansavimas, tokia pat suma prisidėjo ir Griškabūdžio seniūnija. Nutiesta 200 metrų kabelio, pastatyti penki nauji apšvietimo stulpai prie bendruomenei priklausančio tvenkinio (Pievų g.), įsigyta vaizdo stebėjimo kamera.
Projekto veiklomis buvo pagerinta apšvietimo kokybė, sukurta saugesnė ir patrauklesnė aplinka laisvalaikio ir poilsio zonose. Apšviestos gatvės ir įmontuotos kameros mūsų miestelį
daro saugesnį. Už likusias projekto lėšas pasodinta apie 200 vnt. krokų svogūnėlių. Jie pavasarį savo žiedais papuoš vaikų žaidimo aikštelę ir erdves prie išdrožinėtos skulptūros „Eglė žalčių karalienė“ ir džiugins griškabūdiečius.
Bendruomenės aktyvas dėkoja seniūnui Sauliui Naumavičiui už rūpestį ir visokeriopą pagalbą projektų įgyvendinime. Kartu mes galim padaryti daug.

Agnė Paškauskienė, Griškabūdžio BC pirmininkė

 

Griškabūdžio gatvių apšvietimas

Joomla templates by a4joomla