Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Orientacinis žygis 3Gotlybiškių bendruomenės centras pateikė paraišką Šakių rajono savivaldybės administracijai dėl dalyvavimo 2021 metų jaunimo projektų finansavimo konkurse ir gavo paramą projektui „Orientacinis žygis Gotlybiškiuose". Pagrindinis projekto tikslas - pritraukti jaunimą į bendruomenės veiklą. Siekiant šio tikslo, organizuoti vaikų ir jaunimo laisvalaikio užimtumą, vykdant visapusišką švietėjišką, kultūrinę, sportinę ir kitas veiklas, kurios prisideda formuojant socialinį vaikų atsparumą ir savarankiškumą, ugdo bendravimo ir komandinio darbo įgūdžius.
Todėl liepos 31 d. 11 val. visi dalyviai rinkosi prie kapų, nuo kurių buvo pradėtas startas. Žygyje dalyvavo 21 dalyvis. Visi dalyviai buvo suskirstyti į 4 komandas, kurių pavadinimai „Antroji aibė“, „Patrakėliai“, „Mėlynieji vilkai“, „Saulės 194“. Organizatoriai džiaugėsi, kad žygyje dalyvavo ir mūsų kaimelio svečiai iš Vilniaus ir Kauno. Visos komandos buvo vieningos ir įnirtingai ir sąžiningai ieškojo žemėlapyje pažymėtų punktų, ir iš ten pasiėmė po raidę. Viso buvo 12 raidžių. Penkiuose punktuose laukė organizatoriai, kur dalyviams davė tam tikras užduotis.
Čia komandos „Antroji aibė“ žygio pasakojimas:
„Vakar buvo puikus orientacinis žygis Gotlybiškiuose. Ir ne šiaip sau žygis, o dar ir nebloga sporto programa. Kojose vakarykštė veikla (bėgimai, pritūpimai ir naujų treniruoklių stadione išbandymas) jaučiasi ir sekančią dieną.
Čia mano namai, mano vaikystėje išbėgioti laukai, o naujų atradimų tikrai netrūko. Gera pažinti savo kraštą.
Pagal organizatorių pateiktą žemėlapį pasiskirstę komandomis išrūkom nurodytu maršrutu. Net kelelis dulkėjo. Punktus priėjus kur ne kur laukė prižiūrėtojai. Dalino užduotis ir klausimus į kairę ir į dešinę. Smagumėlis ne kitaip. Galiausiai, pasiekus finišą, laukė sriuba, dešrelės ir keptos bulvikės, skanesnių ir ragavus nebuvau!
O tada dar daugiau žaidimų ir užduočių. Ir, žinoma, prizų. Net medalį davė! Visko čia ir nenupasakosi, kiek prisismaginom“.

Gotlybiškių BC informacija

Orientacinis žygis 1 Orientacinis žygis 2Orientacinis žygis 4

Joomla templates by a4joomla