Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

03Pagaliau Gotlybiškių bendruomenė turi vaikų žaidimų aikštelę - sūpynes ir treniruoklius vaikams, jaunimui bei pagyvenusiems. Visa tai įsirengėme įgyvendinę Žemės ūkio ministerijos bei Šakių rajono bendruomenių centrų asociacijos finansuojamą projektą „Naujos Gotlybiškių vaikų ir jaunimo erdvės sukūrimas". Bendruomenė įsigijo 3 treniruoklius, sūpynes, spyruoklinę sūpynę "Arkliukas", vaikų žaidimo aikštelės įrengimus, betoninę šiukšliadėžę ir savaeigę benzininę žoliapjovę aikštelės ir kaimo aplinkos priežiūrai. Viso projekto kaina - 5604,87 eurai. Pateikę projektą nekantriai laukėme jo patvirtinimo. Kai atėjo žinia apie patvirtinimą ir kai tiekėjas atvežė įrenginius, seniūnaitė Audra Atažanovienė greitai organizavo talkas projekto įgyvendinimui. Vos tik socialiniuose tinkluose pasirodė jos skelbimas, tuoj jaunimas ir ne tik rinkosi į stadioną. Vieni maišė betoną, kiti duobes kasė, treti jau ir varžtus suko. Čia pat sukiojosi vaikai, norėdami išbandyti sūpynes, čiuožyklą ir kitus įrenginius. Šis projektas bendruomenei labai svarbus, kadangi kaime atsirado erdvė, kur mamos gali atsivesti mažylius, jaunuoliai gali išbandyti savo jėgas parungtyniaudami ant treniruoklių.
Kaime atsirado judesys. Dabar jau džiaugiamės įgiję tokį poilsio ir laisvalaikio praleidimui reikalingą turtą ir už tai dėkojame seniūnaitei. Taip pat dėkojame darbščiausiems talkininkams.

Zita Indriškevičienė, Gotlybiškių BC narė

Projektą remia Letuvos Respublikos Žemės ūkio ministerija

 

 

01 02 04

Joomla templates by a4joomla