Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

01Kudirkos Naumiesčio bendruomenės centras sėkmingai dalyvavo 2021 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai remti projektų konkurse. Parengtas pagal miestelio gyventojų poreikius projektas ,,Kudirkos Naumiesčio viešųjų erdvių atnaujinimas 2021“ gavo 4936,02 Eur paramą, o 610,07 Eur, kas sudarė 11% skyrė Šakių rajono bendruomenių centrų asociacija. Bendra projekto vertė - 5546,09 Eur. Pagrindinis siekis - atnaujinti vaikų žaidimų aikštelę, sukuriant joje patrauklią aplinką. Liepos mėnesį, atlikus viešuosius pirkimus, Kudirkos Naumiestį pasiekė 5 betoniniai suoliukai, 6 betoninės šiukšliadėžės su granito skaldos apdaila ir dėklu, 5 mažesni ir 10 didesnių lauko vazonų augalams. O rugsėjo mėnesį išsipildė ir vaikų svajonė – pradėta montuoti laipynė. Pastarųjų montavimui ir pastatymui nepakako vien bendruomenės narių organizuotų talkų, reikėjo ir technikos. Miestelio gyventojus džiugina, kad prie darbų organizavimo ir suteikimo darbams technikos noriai prisidėjo seniūnijos darbuotojai. Bendruomenės moterys su malonumu į vazonus pasodino rudeninių gėlių.
Smagu, kad tėveliams ir jų mažiesiems atsirado vieta kultūringai praleisti laisvalaikį. Graži, estetiškai sutvarkyta aplinka tinkamai reprezentuoja mūsų miestelį gausiai lankantiems svečiams.
Džiaugiamės, kad šis ne pelno projektas skatina gyventojų bendruomeniškumo iniciatyvas ir tenkina viešuosius gyventojų poreikius.

BC ,,Santaka“ informacija

zemes ukio ministerija

02 03 04

Joomla templates by a4joomla