Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

02Liepos 6-oji - vienintelė diena metuose, kada lietuviai, ne tik gyvenantys tėvynėje, bet ir po pasaulį pasklidę tautiečiai, tą pačią valandą užgieda „Tautišką giesmę". Mes, gotlybiškiečiai, rinkdavomės giedoti prie savo kaimo mokyklos, bet kai kaimo menininkas išdrožė ir pastatė skulptūrą „Kaimo spindulys"- jau keleri metai renkamės prie jo. Šiemet taip pat gausiai susirinkęs suaugusių ir vaikų būrys prie tautinės vėliavos iškilmingai sugiedojo „Tautišką giesmę". Bendras giedojimas kartu buvo mums ir dvasinis pakylėjimas, kartu ir kaimo bendruomenės sutelkimas į vieną būrį.
Tam būriui buvo svarbus ne tik kaimyniškas pabendravimas, bet ir saugaus eismo taisyklių kam pasikartojimas, o kam ir pasimokymas. Todėl kaimo seniūnaitė A.Atažanovienė pravedė saugaus eismo viktoriną dideliems ir mažiems. Užduotys buvo įdomios ir verčiančios prisiminti kelių eismo taisykles. Visi kaimo gyventojai buvo apdovanoti šviesą atspindinčiais atšvaitais. Seniūnaitė palinkėjo visiems būti atsargiems ir matomiems kelyje, taip pat supažindino su ateinančių renginių planu.

Gotlybiškių BC informacija

01 03 04

Joomla templates by a4joomla