Spausdinti
Kategorija: Bendruomenių naujienos
Peržiūros: 878

Bendra nuotraukaŠakių rajono bendruomenių centrų asociacijos taryba vykdo savo įsipareigojimus, prisiimtus gegužės 19 dieną. Pagal šiuos įsipareigojimus privalome susitikti su kaimo bendruomenėmis kiekvieno mėnesio pirmąjį trečiadienį. Malonu tai, kad kaimo bendruomenės pačios rodo iniciatyvą šiems susitikimams. Pirmoji buvo Girėnų bendruomenė, tai įvyko gegužės 19 dieną. Antroji pasiūlė tokį susitikimą Gotlybiškių bendruomenė. Liepos 14 d. toje bendruomenėje ir posėdžiavome. Dar prieš prasidedant posėdžiui, apžiūrėjome patalpas, kuriomis bendruomenė nesenai pradėjo naudotis pagal penkerių metų panaudos sutartį. Gotlybiškių bendruomenės aktyvas džiaugėsi Šakių savivaldybės mero Edgaro Pilypaičio parama dėl bendruomenės aprūpinimo patalpomis.
Posėdžio metu visi peržiūrėjome Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) pateiktą detalų įstatymo pakeitimų sąrašą ir aptarėme neperkančiųjų organizacijų mažos vertės viešųjų pirkimų tvarką.
Be to vyko gyva diskusija dėl bendruomeninės organizacijos sampratos (www.sakiubca.lt).
Net penkiolika Šakių rajono bendruomenių dalyvauja VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamame (jau tradiciniu tapusiame) saugaus eismo konkurse. Šiais metais į saugaus eismo konkursą įsijungė ir Šakių BCA. Kad renginiai būtų kuo įdomesni ir informatyvesni, susirinkusieji dalinosi patirtimi ir negailėjo vieni kitiems patarimų.
Tarybos nariai aptarė BCA viešinimo klausimus ir būsimos konferencijos temas ir kitus numatomus renginius. Tačiau nerimavo dėl didėjančių skaičių sergančių COVID-19.
Aptarus visus rūpimus klausimus ir tiesiogiai susipažinus su Gotlybiškių bendruomenei aktualiomis problemomis, pasidžiaugus jų darbais ir sumanymais bei tvarkingai prižiūrima aplinka, sutarta rugpjūčio mėnesį susitikti Kudirkos Naumiestyje.

Irena Šakėnienė, atstovė viešiesiems ryšiams

Vyksta diskusija Visi domisi bendruomenės aplinka Saugaus eismo piešinys Prie bendruomenės namų Audra pristato projektinės veiklos rezultatus