
Šakių rajono savivaldybė kiekvienais metais skirdavo paramą bendruomenėms, visada ir Keturnaujienos bendruomenė dalyvaudavo paraiškų teikime. Tai nebuvo dideli pinigai, bet kuriantis bendruomenei, tvarkant patalpas, kanceliarinėms prekėms reikėjo paramos. Rašėme projektus savivaldybei, sveikatos tarybai, Baltijos – Amerikos paramos projektams, jaunimo programai. Iš šių lėšų rengėme kraštiečių susitikimus: 2003 ir 2008 metais kraštietės Petronėlės Orintaitės atminimą. Važiavome pasisemti Gerosios patirties į Radviliškio rajono Skėmių bendruomenę, Anykščių N.Elmininkų bendruomenę, aplankėme Druskininkus, Kryžių kalną, Nidą, suruošėme šventę-susitikimą su Telšių rajono Luokės bendruomene, tai buvo skirtingų regionų kultūriniai ir bendruomeniškumo mainai. Iš šių projektų lėšų įsigyta smulkaus inventoriaus, išklausyta daug paskaitų medicinine tematika, mokytasi rišti Verbas, pinti iš šiaudelių, suruošta parodėlių, bendrauta su vaikų teisių atstove, kunigu vikaru Rimantu, policijos atstovu ir daugeliu kitų.
2006 m. gavom patalpas iš savivaldybės pagal panaudos sutartį buvusiame vaikų darželyje, todėl galėjome teikti paraišką į ŽŪM PROGRAMĄ ir laimėjome beveik 18 tūkstančių litų. Iš šių lėšų pakeitėme bendruomenėje langus, duris, nusipirkome stalų, kėdžių, kompiuterį su spausdintuvu. Bendruomenės centras tapo patrauklia susibūrimų ir renginių vieta. 2008 m. vėl laimėjome finansavimą iš ŽŪM teikdami projektą „Mūsų kaimų praeitis ir dabartis - ateičiai" – 22933 Lt. Įsigijome reikalingą bendruomenės veikloje aparatūrą: nešiojamą kompiuterį, multimedią, įgarsinimo aparatūrą, vargonėlius, skaitmeninį foto aparatą, filmavimo kamerą. Projekto vykdymo metu nufilmavome ir nufotografavome savo kaimų gyventojus, jų prisiminimus, jų sodybas. Radome nepaprastai gražią ir autentišką senovinę Meškevičių sodybą Pavasijų kaime, Suodžių kaime įdomią čerpėmis dengtą ir čerpėmis papuoštu stogo viršumi Albinos Sauserienės sodybą. Bet neįkainojamas turtas yra kaimo žmonės, tikri vietiniai mūsų kaimų gyventojai ir jų prisiminimai, bet deja, jų labai smarkiai mažėja.

2011m. tarp Šakių rajono bendruomenių esame gavę Draugiškiausios bendruomenės nominaciją, tai mus įpareigoja visada būti draugiškiems ir dalintis savo patirtimi tarp kaimynų, draugaujame su Veršių, Sintautų, Tarpučių, Turčinų, Mikytų bendruomenėmis. Negali žmogus ištisai dirbti žemės ūkio darbų bei prie gyvulių, reikia ne tik po savo rajoną, Lietuvą pasidairyti, bet ir svečiose šalyse pabuvoti.
Keturnaujienos bendruomenė sutiko veiklos dešimtmetį. Bendruomenės dešimtmečio proga yra puiki galimybė pamąstyti ir pasverti savo nueitą kelią. Ir svarbiausia , ką reikia pasakyti, kad viską, ką darė Keturnaujienos bendruomenė visus dešimt metų – tai darė mūsų žmonės. Vieni aktyviau, kiti gal pasyviau, bet tai yra jų nuopelnas, vienas bendruomenės pirmininkas nieko negali. Noriu pasidžiaugti aktyviausiais bendruomeniečiais- moterimis, kurios kuria grožį: Rita Merčaitienė pagamino Bendruomenės medį ir pakabino pačioje garbingiausioje vietoje bendruomenėje ant sienos. Nenusileido jai Birutė Ūsienė – nunėrė iš lino didelį darbą ir pakabino ant kitos sienos, dar ir Saulė iš vytelių puošia bendruomenę. Talkina Vita Kazernovičienė, Julytė Bacevičienė ir kitos. Turime puikių šeimininkių, kurios ne tik bendruomeniečiams verda sriubas, bet ir noriai atstovauja kituose rajoniniuose renginiuose. Negalime apsieiti be Valentinos Aleksaitienės kepamo kaimiško kugelio, cibulainės iš raugintų burokėlių. Su savo parodomaisiais patiekalais dalyvauja rajono Derliaus šventėse, bendruomenių sąskrydžiuose, Veršiuose Bulvės šventėje ir kt. O skaniausias sriubas ant laužo verda Nijolė Jonaitienė, Julija Stanaitienė, Virginija Janulaitienė. Skanūs sūriai Jolantos ir Sigito Bendoraičių. Nenusileidžia sūrių skanumu Sigutė Jonikaitienė ir Vilija Mažeikienė.

Aš linkiu savo bendruomeniečiams gerų idėjų, smagaus pabendravimo, geros patirties pasisėmimo ir didelės sėkmės aktyvinant ir vienijant savo bendruomenę.
Keturnaujienos bendruomenės centro pirmininkė Aldona Narkūnienė