Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Puiki investicijaPaluobių kaimo bendruomenė „Pagirys“ įgyvendino projektą „Investicija į vaikus - investicija į ateitį“. Projekto tikslas – Viešųjų erdvių pritaikymas Paluobių kaimo vaikų poreikiams ir tuo pačiu sudarymui sąlygų kaimo gyventojams ir svečiams aktyviai, turiningai ir saugiai leisti laisvalaikį su savo vaikais.
Projektas parengtas pagal 2019 metų Nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai remti teikimo taisyklių reikalavimus veiklos sričiai: kaimo vietovės viešųjų erdvių sutvarkymas, pritaikant jas kaimo gyventojų poreikiams.
Vaikų žaidimo aikštelės įrengimui LR žemės ūkio ministerija skyrė 4867,58 Eur., o 601,62 Eur. – Šakių rajono savivaldybė.
Su Griškabūdžio seniūno pagalba ir bendruomenės narių prisidėjimu įrengti suoliukai, pastatytos šiukšlių dėžės. UAB „Noragra“ ir vietos ūkininkai prisidėjo prie aikštelės dangos išpylimo smėliu.
Kaimo gyventojai džiaugiasi naujai įrengta vaikų žaidimų aikštele. Sukurta saugi aplinka vaikų žaidimams ir bendruomenės narių laisvalaikio leidimui su savo šeimų nariais. Rudens pradžioje įrengta aikštelė tapo traukos centru ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams ir jaunimui.

Andrius Zavistauskas, Paluobių kaimo bendruomenės pirmininkas

 

Žaidimų aikštelės įrenginiai

Joomla templates by a4joomla