Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Gavusiems nacionalinę paramą kaimo bendruomenių veiklai 2021 metais:
informuojame, kad pareiškėjams, įgyvendinusiems projektus, nuo šiol pateikti ataskaitas (aprašymą apie rezultatus) privaloma ne tik Nacionalinei mokėjimo agentūrai, bet ir agentūrai „Litfood“ .
Atkreipkite dėmesį į tai, kad aprašymo apimtis – ne mažiau nei 1 lapas, jame taip pat turi būti ir projekto rezultatus iliustruojanti medžiaga.
Jūsų pateikti bendruomenių įgyvendintų projektų aprašymai bus publikuojami Agentūros interneto svetainėje www.litfood.lt, Agentūros Facebook paskyroje bei el. leidinyje „Naujienos bendruomenėms“.
Projekto ataskaitas siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Daugiau informacijos el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba 8 685 54097, 8 698 3954.

LKBS informacija

Joomla templates by a4joomla