Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Spalio 4-ąją, švenčiama Pasaulinė gyvūnų globos ir Šv. Pranciškaus Asyžiečio, gyvūnų globėjo, diena. Šv. Pranciškus Asyžietis visus gyvūnus ir visą gyvąją gamtą: augalus, vandenį, orą, dirvožemį laikė savo broliais ir seserimis, ir sakė, kad juos reikia saugoti ir globoti, nes jie yra gyvi...Šv. Pranciškus ypač globojo nuskriaustus, sergančius ir kenčiančius žmones ir gyvūnus... ir tai labai prasminga, nes kas gali pasirūpinti savimi negalinčiais pasirūpinti žmonėmis ir gyvūnais, jei ne mes, sveikieji.
Ta proga bendruomenės kiemelyje rinkosi tie, kas norėjo pasidalinti savo džiaugsmais ir rūpestėliais... Kiemelis prisipildė žvalaus ir linksmo mūsų keturkojų draugų šurmulio. Atkeliavo Landsyro, Samojedo, Kernterjero, Grifonų, Afenpinčerių bei kitų veislių šunelių, jūros kiaulytės. Gera buvo matyti kaip jie džiaugėsi vienas kitu. Su šunelių priežiūra, higienos priemonėmis, šukavimo technologijomis supažindino mūsų bendruomenės centro valdybos narė, Lietuvos kinologų mėgėjų sąjungos narė, Grifonų ir Afenpinčerių veislių šunelių veisyklos " Mažasis augintinis" savininkė Dinara Gudaitienė. Ji pristatė savo šunelių kilmės dokumentus bei parodose pasiektus apdovanojimus. Susipažinome kaip gyvūnų savininkai rūpinasi savo keturkojų draugų matomumu tamsiu paros metu. Džiugu, kad dauguma dalyvavusių turi ir naudoja šviesą atspindinčias detales gyvūnėlių aprangoje. Visi dalyviai gyvūnėliai buvo apdovanoti pakramstukais, maisteliu ir suvenyrais, rozetėmis, už dalyvavimą konkursuose, o, kadangi vykdome Lietuvos automobilių kelių direkcijos projektą "Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021", renginio dalyviai buvo apdovanoti ir saugaus eismo priemonėmis: atšvaitais, liemenėmis, krepšiais ir kt. Pasivaišinę saldumynais bei žolelių arbata, pabendravę išsiskirstėme po namučius, galvodami apie kitus susitikimus... Gera būti kartu. Dėkoju visiems atėjusiems už dalyvavimą ir galimybę susipažinti iš arčiau su jūsų augintiniais, Dinarai už pravestą užsiėmimą ir dovanas, Teresėlei dėkoju už nuotraukas. Tad mylėkim, globokim ir rūpinkimės savo mažaisiais draugais.

Dalija Černeckienė, Briedžių BC pirmininkė

 

Joomla templates by a4joomla